Tady se dozvíte aktuality týkající se našeho spolku.
Příspěvky jsou seřazeny tak, že nahoře jsou nejnovější.

Čas do zahájení lovu dravých ryb.

00
Dny
00
hodiny
00
Minut
00
Sekundy

Dětské rybářské závody

Dne 10.6.2023 se uskuteční na Romži 3C, nádrži N1 dětské rybářské závody, plakát a propozice na stránce dokumenty. Ceny pro závodníky, občerstvení pro závodníky i doprovod. Nahlaste se na mail hospodar@mrskonice.cz

Parkování a vjezd vozidel

Prosíme všechny rybáře, aby při navštěvování našich revírů dbali na to, aby se nevjíždělo motorovými vozidly mimo zpevněné cesty. Dochází k ničení majetku cizích osob i k porušování zákona. Parkovat je možno vedle těchto cest. Važme si naší krajiny a toho, že si ji v takovém rozsahu můžeme užívat.

Zrušení nádrže Vondráškovo v k.ú. Hvozd

Nádrž Vondráškovo se vyjímá z revíru Romže 3A, na tomto rybníčku již není možné provádět výkon rybářského práva!

Schůze MS Skřípov

Schůze místní skupiny Skřípov se uskuteční dne 15. 1. 2023 v 10 hodin v kulturním sále na Skřípově. Na místě bude možné odevzdat povolenky se sumáři a také zaplatit členství a povolenku. Tento rok je volební, tak prosíme zájemce, aby se nejpozději na začátku schůze nahlásili. Volby do místní skupiny i kandidáti do výboru MRS. Jako vždy hledáme lidi, kteří mají zájem pracovat a zvelebovat náš spolek.

Schůze MS Konice

Dne 13.2.2022 v 10:00  hodin se koná schůze místní skupiny Konice v klubovně pobočného spolku na ulici Vodní 293, Konice. 
Po skončení schůze bude možnost výdeje čl. známek a povolenek k lovu.

Schůze MS Skřípov

Dne 13.2.2022 se koná schůze místní skupiny Skřípov v kulturním sále na Skřípově v 9:00 hodin.

Placení.

Placení členství a povolenek se hradí v hotovosti u výdejce povolenek. K ceně povolenky je třeba připočíst 15 Kč za BPVRP na  MP revírech a 10 Kč za BPVRP na  P revírech.

Ceny povolenek.

Ceny povolenek, zápisného a členství a další dokumenty najdete na naší stránce  dokumenty/odkazy.

Odevzdání povolenky.

vyplnit na povinnost odevzdat povolenku a vyplněný sumář do 15.1.2022.

Vítejte!

Vítejte na našich nových stránkách PS Konice, doufáme, že se vám budou líbit a přehledně na nich najdete vše co budete potřebovat. Stránky jsou ještě ve výstavbě, tak děkujeme za trpělivost.